Upozornění : V pondělí 3.9.2018 nebude v provozu školní družina.

Vážení rodiče,

dovoluji si, Vám navrhnou způsob komunikace, který se nám v loňském roce osvědčil a to pomocí dopisů a vzkazů ať už se týkají osobních či školních záležitostí nebo propouštění dětí mimo pravidelně stanovené časy.

Má-li být žák uvolněn z ŠD dříve než v hodinu uvedou na zápisním lístku, musí mít předem písemnou žádost. Tuto žádost pište na libovolný papír s datem a podpisem zákonného zástupce. Pokud nebude písemná žádost (lístek) dodána, není možné, dle platných předpisů, propustit žáka dříve než je uvedeno v zápisním lístku ŠD. Telefonická žádost o propuštění NENÍ předpisy akceptována. Prosím Vás tedy o důsledné dodržování tohoto písemného styku, abychom se vyhnuli komplikacím.

Dále Vás chci požádat o spolupráci v těchto záležitostech.

Školní družina:

• Budeme často chodit odpoledne ven, dokud nám to počasí dovolí. Proto prosím, dejte dětem vhodné oblečení na pobyt venku. (Tepláky, mikinu, boty, později bundu, slabou čepici.)
  • Po předchozí dohodě uvítáme jakékoliv dary materiálu k výtvarným a pracovním činnostem. (Zbytky látek, vlnu...)
  • Vyzvedávejte děti do půl čtvrté. Při nevyzvednutí žáka tu musím čekat do půl sedmé na další spoj. Děkuji.

Tělesná výchova

• Obuv do tělocvičny s bílou podrážkou, nejlépe tenisky. Upozorňuji, že kdo nebude mít vhodnou obuv, bude cvičit bos, je to bezpečnější než v bačkorách apod.
  • Tričko s krátkým rukávem nejlépe bílé. (Proč bílé? Zapamatovat si oblečení 26 dětí, které se denně střídá, je velmi náročné, často sáhnu dětem na záda a zjistím, že mají zpocené tričko, protože se nepřevlékly. Jednobarevnost by mi kontrolu ulehčila. Nestalo by se pak, že děti venku nastydnou.)
  • Kraťasy nebo tepláky.
  • Oblečení a obuv na sport venku může být zároveň oblečení do ŠD.

Výtvarná a pracovní výchova - seznam věci, které by děti měly mít v šuplíku, dostanou ve škole. Další netradiční materiál a pomůcky si budou zapisovat do deníčků.

VŠECHNO OBLEČENÍ I POMŮCKY ŘÁDNĚ PODEPIŠTE!!! Děkuji.