Fotogalerie zde.

Výlet na Kateřinu s povídáním o lese a zvířátkách v něm

Výlet do Ratibořic

Výlet na Gablenc - počasí nám přálo :-)

Divadlo pro školkáčky i školáky

Pojďte rychle všichni k nám, dnes tu máme karneval

Tučňáci

Zimní radovánky

Ježíšek měl sice trošku zpoždění, ale stejně si nás ve školce našel. Radost dětí nebrala konce a fotky vám to jistě potvrdí :-)

Letošní rok jsme opět začali jezdit na plavání do Nové Paky. Děti se pomalu začínají kamarádit s vodou. Ale už i mezi dětmi ze školky už máme plaváčky, kteří nepotřebují pásek ani rukávky.

Dne 18.12. jsme si pro maminky, tatínky a ostatní připravili Vánoční besídku spojenou s tvořením pro děti a rodiče. Všem se nám to moc líbilo. Zvláštní poděkování patří paní učitelce Magdě, která jako překvapení pro rodiče vyrobila krásné obrázky z fotek dětí.

Výlet do Nové Paky - odeslali jsme dopisy Ježíškovi, které jsme ve školce napsali a namalovali a dále jsme si prohlídli výstavu betlémů.

Připravujeme se na Vánoce

Školkové hraní budoucích architektů

Naše stavby

Společně tvoříme